Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
To pewnie tylko rodziny pracowników gminy bo nie powiązani z tym klanem i szemranym układem mają całkowicie inne zdanie. Trzeba wiecznie szukać bo nigdy nie ma ich w biurach tylko ploty u cioty.
Niestety znowu przekombinowałeś. Znam osobiście jedną osobę która pracuje w gminie a pozostałych tylko tyle co urzędowo podczas załatwienia moich spraw, moi znajomi tak samo i dalej mamy bardzo pozytywne zdanie. Nie zapominaj że do gminy należą także wioski, które są z dala od Dzwoli osoby tam mieszkające nie są uwikłane w wasze układy i do oceny pracujących w gminie pań podchodzą obiektywnie a nie z żółcią na ustach. Współczuje paniom które od czasu do czasu są zmuszone cie obsłużyć z takim podejściem jak twoje to musi dla nich być dopiero koszmar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie tylko rodziny pracowników gminy bo nie powiązani z tym klanem i szemranym układem mają całkowicie inne zdanie. Trzeba wiecznie szukać bo nigdy nie ma ich w biurach tylko ploty u cioty.     To je dobre i prawdziwe. Bo ta cała gmina to rodzina z zawygonu. Sami swoi to muszą być i ciotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie tylko rodziny pracowników gminy bo nie powiązani z tym klanem i szemranym układem mają całkowicie inne zdanie. Trzeba wiecznie szukać bo nigdy nie ma ich w biurach tylko ploty u cioty.     To je dobre i prawdziwe. Bo ta cała gmina to rodzina z zawygonu. Sami swoi to muszą być i ciotki.
Nie chce mi się odpowiadać po raz kolejny w tym samym temacie, ale jesteś tak nie reformowalny, że powiem ci jeszcze raz ostatni. Nie czytasz więc nie rozumiesz nawet w jakiej materii się wypowiadasz a brzmisz do znudzenia jak zdarta płyta.  
Może. A jak jest według Ciebie. Sory takiego mamy wójta, który nas olewa. Do tego ma słabe kadry, jeszcze gorsze od siebie, zeby nie czuć się zagrożony.
To tak dla przypomnienia  twojej zaćmy wzrokowej. Moje wypowiedzi dotyczą tego właśnie postu. Czy jest tu coś o rodzinie? No więc widzisz pacanku że rozmawialiśmy o kompetencjach. Moja odpowiedź mówiła, że może i panie pracujące w gminie czegoś od czasu do czasu nie wiedzą, ale są bardzo miłe i uprzejme. Nawet jak nie wiedzą to starają się znaleźć jakieś rozwiązanie. Mnie osobiście i wielu moich znajomych (też w żaden sposób nie spokrewnionych nawet dalszym pokrewieństwem) to satysfakcjonuje i czuję się dobrze załatwiając sprawy w urzędzie. Ty oczywiście masz inne zdanie na ten temat, ale myślę że sam sobie jesteś winien. Skoro wchodzisz jak wielmożny książę z roszczeniem że mi tu głupie baby zróbta i mi tu szybko dajta - natychmiast to wcale się nie dziwię że panie chowają się przed tobą po kątach. Widocznie z tym całym swoim obejściem jesteś w gminie powszechnie znany. Ja nie mam takich problemów a wręcz przeciwnie, panie same zaczepiają czy w czymś nie trzeba pomóc. A ciekawe co ty byś zrobił jak byś musiał obsługiwać takiego buraka? Czy też nie schowałbyś się gdzieś w innym pokoju licząc że może się znudzi i sobie pójdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie tylko ile dodatku dostajesz za to pisanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie tylko ile dodatku dostajesz za to pisanie.
Ech! Ty dalej swoje. Tak trudno zrozumieć, że nie jestem ani z waszej Dzwoli ani nawet z Kocudzy? Że nie mam nic wspólnego z gminą i osobami tam pracującymi  poza sprawami służbowymi? Że patrzę bezstronnie na prace pań z urzędu? Że obsługa dla mnie jest w porządku? Że w każdym poście to właśnie podkreślam? Że próbuje uświadomić tobie i tobie podobnym, że nie wszyscy mają zalane oczy żółcią? Jeżeli tego nie zrozumiałeś i nadal nie chcesz zrozumieć to trudno. Pozamiatane. Z betonem nie da się rozmawiać i ja też tego robił nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech! Ty dalej swoje. Tak trudno zrozumieć, że nie jestem ani z waszej Dzwoli ani nawet z Kocudzy? Że nie mam nic wspólnego z gminą i osobami tam pracującymi  poza sprawami służbowymi? Że patrzę bezstronnie na prace pań z urzędu? Że obsługa dla mnie jest w porządku? Że w każdym poście to właśnie podkreślam? Że próbuje uświadomić tobie i tobie podobnym, że nie wszyscy mają zalane oczy żółcią? Jeżeli tego nie zrozumiałeś i nadal nie chcesz zrozumieć to trudno. Pozamiatane. Z betonem nie da się rozmawiać i ja też tego robił nie będę.
Dzięki za przedstawienie się. Jesteś betonem i takim już zmurszałym do którego nie docierają argumenty. Być może za mało wiesz. Ciociu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za przedstawienie się. Jesteś betonem i takim już zmurszałym do którego nie docierają argumenty. Być może za mało wiesz. Ciociu.     W tej gminie to pracuje ciocia,wujek , syn, synowa, brat, siostra kuma teść i nie wiem kto jeszcze. To ci dopiero sprywatyzowana gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dzięki za przedstawienie się. Jesteś betonem i takim już zmurszałym do którego nie docierają argumenty. Być może za mało wiesz. Ciociu.     W tej gminie to pracuje ciocia,wujek , syn, synowa, brat, siostra kuma teść i nie wiem kto jeszcze. To ci dopiero sprywatyzowana gmina.  
Kurde ale mosz chłopie parcie. weś se co na przeczyszczenie bo ci z tygo żolu i zazdrości zatwardzenie d.pe rozerwie :P :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dzięki za przedstawienie się. Jesteś betonem i takim już zmurszałym do którego nie docierają argumenty. Być może za mało wiesz. Ciociu.     W tej gminie to pracuje ciocia,wujek , syn, synowa, brat, siostra kuma teść i nie wiem kto jeszcze. To ci dopiero sprywatyzowana gmina.  
Toszto  FAMILIADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toszto  FAMILIADA
Wot eta russkij?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toszto  FAMILIADA
Wot eta russkij? Da, Da. To cała prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to by było na tyle.
Nie. Ukraina się zmieniła to i u nas muszą nastąpić zmiany i mam nadzieję, że bez pomocy ruskich. Paniał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Che, che, che, na pewno nastąpią  - szczególnie jak anonimowo będziesz machał klawiaturową szabelką zza komputera. Weź się ogarnij drogi atamanie, albo umyj głowę bo mózg ci od tej rewolucji    wyparuje. :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Che, che, che, na pewno nastąpią  - szczególnie jak anonimowo będziesz machał klawiaturową szabelką zza komputera. Weź się ogarnij drogi atamanie, albo umyj głowę bo mózg ci od tej rewolucji    wyparuje. :lol: :lol: :lol:
nie ważne co się tu pisze ale ważne co ludzie mówią o tym dzwolskim bajzlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakże :o , a tak! na pewno! - poszumią, poszumią jak woda w toalecie i popłyną, w myśl powiedzenia: nie ten pies groźny co szczeka ale ten co gryzie :P :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakże :o , a tak! na pewno! - poszumią, poszumią jak woda w toalecie i popłyną, w myśl powiedzenia: nie ten pies groźny co szczeka ale ten co gryzie :P :lol: :lol: :lol:
A to może chodzi o dużego psa czyli pi..ca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to może chodzi o dużego psa czyli pi..ca
Nareszcie i my tu w Dzwoli doczekaliśmy się wybitnego i utalentowanego Polaka. Myślę że Związek Kynologiczny potrafi docenić rasę twojego "pi..ca" i może nawet w nagrodę za wybitne osiągnięcie nazwie go twoim imieniem, za co my Dzwolacy byli byśmy ogromnie wdzięczni, bo i Dzwola zapisałaby się wtedy dla potomności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie i my tu w Dzwoli doczekaliśmy się wybitnego i utalentowanego Polaka. Myślę że Związek Kynologiczny potrafi docenić rasę twojego "pi..ca" i może nawet w nagrodę za wybitne osiągnięcie nazwie go twoim imieniem, za co my Dzwolacy byli byśmy ogromnie wdzięczni, bo i Dzwola zapisałaby się wtedy dla potomności.
To nie nasza rasa. Nie ma się co nim zajmować. To jakiś podrzutek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie nasza rasa. Nie ma się co nim zajmować. To jakiś podrzutek.
to nawet paskudna rasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 408

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...